Logo do druku

Ekologiczne przystanie jachtowe na Warmii i Mazurach

Archiwum Ekomariny w Rynie

Ekologiczna przystań żeglarska Eko-Marina w Rynie      
Pod koniec 2011 roku w Rynie nad jeziorem Ryńskim rusza budowa ekologicznej przystani żeglarskiej Eko-Mariny. Oficjalne zakończenie budowy w centrum miejscowości, planowane jest na wiosnę 2012 roku.

Eko-Marina w Rynie posiadać będzie nowy budynek z kapitanatem portu wraz z  dodatkowymi pomieszczeniami socjalno-gospodarczymi dla żeglarzy i pracowników portu. W ramach inwestycji planowane jest wybudowanie dodatkowych pomostów na nabrzeżu jeziora Ryńskiego, połączonych z  pomostami przy Eko-Marinie. Pomosty przystani będą posiadały około 60 miejsc cumowniczych dla jachtów z dostępem do mediów ( prądu, światła ).

Przystań żeglarska w Rynie będzie wyposażona w możliwość usunięcia i utylizacji nieczystości z przypływających jachtów, pomieszczenia do naprawy i konserwacji jachtów oraz możliwość slipowania sprzętu. Dodatkowo zostaną wybudowane pomieszczenia dla żeglarzy jak sanitariaty, prysznice, pralnia, suszarnia oraz lokale dla obsługi portu między innymi sala dydaktyczno-szkoleniowa i kapitanat portu.

W dniu 23 lipca 2011 roku w Rynie odbyła się impreza BOŚ EKO WEEKEND promująca budowę ekologicznej przystani Eko-Mariny .Plan ekologicznej przystani Eko-mariny w Rynie


Redakcja Eko-mazurymariny, 11.08.2011 r.


Wypożyczalnie

 

Komunikaty WOPR

więcej komunikatów >>>

"Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013"

Grafika - Studio proGRAF
Realizacja: 4hosting.pl