Logo do druku

Ekologiczne przystanie jachtowe na Warmii i Mazurach

Wiadomości

 • OKAZJA - Kurs sternika motorowodnego w 1 DZIEŃ !!! - Mikołajki

  2022-05-20 14:31:00

  Kurs na sternika motorowodnego

  Nasza firma Zielony Zakątek zajmuje się prowadzeniem intensywnych kursów żeglarskich, motorowodnych, na licencję holowania narciarza i innych obiektów pływających, oraz egzaminami na patenty.

  Maksymalnie szkolimy trzy osoby, żeby dotrzeć lepiej do ucznia. Szkolenie na sternika motorowodnego trwa jeden dzień. Odbywa się na małej, zwrotnej, szybkiej jednostce o mocy 50 KM. Każdy kursant w gratisie otrzymuje książkę oraz pyszny obiad w pobliskiej restauracji.

  Cennik:    Cena za pełny kurs z egzaminem to koszt 800 PLN

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   
  Kurs na żeglarza jachtowego
  Kurs żeglarz jachtowy trwa 4 dni.
  Uczymy się przez 9 godzin dziennie.


  Kursy żeglarskie prowadzimy na regatowej, sportowej omedze. Trwają one trzy dni. Na czwarty dzień student przesiada się na jacht, tam uczy się dodatkowych umiejętności na silniku i różnic pomiędzy jednostkami. Dla każdego oczywiście jest książka i obiady gratis.

  Cennik:
  Wersja dla 1 osoby to koszt 2.100 PLN. Dwie osoby to 1.800 PLN natomiast dla trzech osób to jedyne 1.500 PLN z egzaminem.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Kurs na jachtowego sternika morskiego


  Prowadzimy też kursy na jachtowego sternika morskiego i morskiego sternika motorowodnego, które odbywają się w Górkach Zachodnich. Warunkiem jest zebranie 4-5 osób. Oczywiście wyszkolimy i jedna osobę, ale koszty będą znacznie wyższe.


  Cennik:

  Kurs jachtowego sternika morskiego i morskiego sternika motorowodnego trwa 4 dni i musimy mieć na niego co najmniej pięć osób. Koszt dla jednej osoby to 1.500 PLN z egzaminem.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Kurs - Licencja na holowanie narciarza lub innych obiektów pływających

  Zajmujemy się prowadzeniem szybkich kursów na licencje holowania narciarza oraz innych obiektów pływających razem z końcowymi egzaminami. Maksymalnie szkolimy trzy osoby, żeby mieć możliwość rozmowy z uczniem, który przyswoi naszą wiedzę nie tylko na czas kursu. Całość trwa jeden dzień. Szkolenie przeprowadzamy na zwrotnej jednostce o mocy 50 koni.

  Obiektem, który jest holowany jest koło.


  Cennik:

  Cena takiego szkolenia to 700 PLN z egzaminem. Jest to pełny pakiet.

  Organizujemy także doszkalanie żeglarskie oraz w razie zapotrzebowania profesjonalne przygotowanie do regat.

  Prowadzimy również doszkalania w cenie 100 PLN / godzina.

  Jeśli planujesz regaty i szukasz kogoś kto poprowadzi Cię od zera do sportowca zadzwoń do nas a na pewno się jakoś dogadamy !


  Więcej informacji na stronie:
  www.patentywodne.pl
  www.facebook.com/centrumzeglarstwamragowo


  Źródło: www.patentywodne.pl
  Fot. www.fb.com/centrumzeglarstwamragowo

Wypożyczalnie

 

Komunikaty WOPR

więcej komunikatów >>>

"Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013"

Grafika - Studio proGRAF
Realizacja: 4hosting.pl